O nás a našem EMBERA centru

Jmenuji se Marcela. Jsem maminkou 2 dětí. Přes 15 let jsem pracovala v korporátních společnostech. Nejprve na pozici personalisty a poté jako manažer marketingu pro společnosti zaměřené na děti a rodiče.

V roce 2017 jsem nastoupila na pozici ředitelky jazykové školy. Dva roky vedení jazykové školy pro děti, zkušenosti z této pozice, vztah k dětem, spokojenost rodičů a zejména zpětná vazba dětí, mne vnukla myšlenku, otevřít si vlastní vzdělávací centrum. Sen se stal skutečností. Podpora rodičů studentů, přátel a zejména vlastní rodiny mne přiměla k rozhodnutí svou energii, znalosti a zkušenosti předávat vlastním způsobem. Obklopila jsem se stejně nadšenými lidmi a koncem srpna 2019 jsme otevřeli anglicko-české vzdělávací a volnočasové centrum EMBERA*.

Tým lektorů z různých koutů světa se snaží využít potenciálu každého dítěte – naučit se v raném věku anglicky spontánně a neformálně. Děti se v našem prostředí učí druhý jazyk stejně tak snadno, jako jazyk mateřský. Touží bez zábran objevovat svět všemi smysly a své poznatky chtějí sdělovat. Dětství je výjimečnou etapou života, kdy se děti učí jazyk jednoduše a přirozeně.

Využijte a podporujte společně s námi toto ojedinělé období. Dejte svému dítěti výhodu, ze které bude čerpat po celý svůj život! Spojuje nás radost z toho, že můžeme být součástí na cestě k toleranci, empatii a celoživotnímu rozhledu.

Proč EMBERA?

Od mládí velmi ráda cestuji do zemí, kde je málo lidí, míst, které jsou bohaté bez zásahu moderní civilizace. V roce 2017 jsem podnikla cestu do Panamy, Dariénu, domova indiánského kmene Emberá. Navštívila jsem několik indiánských vesnic a měla jsem možnost poznat jejich způsob života. Soudržnost, spontánnost, vstřícnost a zejména výchova a vzdělávání malých indiánských dětí mi vzala dech.

Indiánský kmen Emberá
Indiánský kmen Emberá
Indiánský kmen Emberá

„V tak skromném a obyčejném světě je možné najít nepopsatelné bohatství!“

Menu