Naše programy

Hlavní program

Dopolední program

Anglicko-česká školička pro děti ve věku od 2 do 6 let

Příchod je možný od 8.00 hod., program začíná v 9.00 hod. a končí v 15.00 hod., vyzvednutí dětí nejpozději do 16:00 hod.

Dopolední program je veden 2 lektory (1 rodilý mluvčí, 1 česky hovořící). Program je koncipován na celý školní rok, rozdělen na měsíce a dále pak na jednotlivé týdny. Výchovně-vzdělávací činnosti jsou zaměřené na osvojení si obou jazyků hravou a spontánní formou. Celoroční program je rozdělen na několik témat. Témata jsou vytvořena tak, aby byla dětem blízká a mohly je použít v každodenních situacích. Děti se naučí používat každodenní rutinní otázky a odpovědi tak, aby mohly spontánně reagovat a komunikovat mezi sebou. Počet dětí ve skupince je max. 9. Dětem v průběhu dopoledne zajišťujeme pitný režim, svačinku a oběd.

Intenzivní anglický program pro děti ve věku od 3 do 6 let

Program probíhá každé úterý a čtvrtek. Příchod je možný od 8.00 hod., program začíná v 9.00 hod. a končí ve SHORT 12.30 hod., vyzvednutí dětí nejpozději do 13.00. LONG končí v 15:30, vyzvednutí dětí nejpozději do 16:00 hod. Program je koncipován s ohledem na curiculum předškolní výchovy. Maximální počet 6 dětí ve skupince.

Odpolední program

Odpolední program

Kurzy anglického a českého jazyka pro děti od 3 let

Délka kurzu je 45 minut. Kurzy obsahují výukové materiály, pracovní sešity, pracovní listy, poslechy a aktivity zaměřené na daná témata. Děti jsou rozděleny do skupinek podle věku, maximální počet dětí ve skupince je 6. Lekce jsou vedeny pouze v angličtině.

Speciální program pro děti od 3 do 6 let

Novinkou školního roku 2021/22 je podvečerní program tematicky zaměřen na „každodenní život“. Děti budou společně s lektory zažívat zajímavé chvilky běžného života. Společně budeme vařit, nakupovat, sledovat novinky kolem nás, vyrábět. Každou středu v čase od 16:00 do 17:30hod. Jedinečná možnost pro rodiče v klidu nakoupit, dojít si ke kadeřníkovi, využít tento čas k činnostem, které děti tak trochu nudí.

Extra aktivity pro děti od 2,5 do 12 let

Pravidelně organizujeme tematicky zajímavé akce pro děti. Pátek odpoledne, jedenkrát za měsíc, se děti mohou těšit na vaření, malování, divadélko apod.

Několikrát do roka se naši lektoři ujmou Vašich dětí na půlden nebo celý den a společně se věnují zajímavé činnosti, která obohatí znalosti nejen angličtiny, ale také jiného oboru (fotografování, animování, řemeslná výroba, umění, sportovní zajímavosti, ekologie, apod.).

V období jarních i letních prázdnin pořádáme anglicko-české příměstské tábory. Vaše děti se mohou účastnit celý týden, případně min. 2 dny. Naši lektoři se vždy těší, že si společně s Vašimi dětmi užijí spousty legrace a vzájemně se obohatí. Tyto tábory jsou určeny pro děti od 3 let.

  Informace o vašem dítěti
  Zákonný zástupce
  Předpokládaný nástup
  Máte zájem o:

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslanou nezávaznou poptávku. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Jak to u nás vypadá

  IMG_5672
  IMG_5655
  IMG_5647
  IMG_5639
  IMG_5630_cr_FIN
  DSC01793
  DSC01767
  DSC01662
  Menu