Naše programy

Dopolední program

Dopolední program

Anglicko-česká školička pro děti ve věku od 2 do 6 let

Příchod je možný od 8.00 hod., program začíná v 9.00 hod. a končí ve 14.00 hod., vyzvednutí dětí nejpozději do 15:00 hod.

Dopolední program je veden 2 lektory (1 rodilý mluvčí, 1 česky hovořící). Program je koncipován na celý školní rok, rozdělen na měsíce a dále pak na jednotlivé týdny. Výchovně-vzdělávací činnosti jsou zaměřené na osvojení si obou jazyků hravou a spontánní formou. Celoroční program je rozdělen na několik témat. Témata jsou vytvořena tak, aby byla dětem blízká a mohly je použít v každodenních situacích. Děti se naučí používat každodenní rutinní otázky a odpovědi tak, aby mohly spontánně reagovat a komunikovat mezi sebou. Počet dětí ve skupince je max. 9. Dětem v průběhu dopoledne zajišťujeme pitný režim, svačinku a oběd.

Intenzivní anglický program pro děti ve věku od 2,5 do 6 let

Program probíhá každé druhé úterý, tedy 1× za 14 dní. Příchod je možný od 8.00 hod., program začíná v 9.00 hod. a končí ve 13.00 hod., vyzvednutí dětí nejpozději do 13.30 hod. Program je koncipován s ohledem na curiculum předškolní výchovy. Maximální počet dětí ve skupince je 6.

Odpolední program

Odpolední program

Kurzy anglického a českého jazyka pro děti od 2 let

Délka kurzu je 45 minut. Kurzy obsahují výukové materiály, pracovní sešity, pracovní listy, poslechy a aktivity zaměřené na daná témata. Děti jsou rozděleny do skupinek podle věku, maximální počet dětí ve skupince je 6. Lekce jsou vedeny pouze v angličtině.

Anglicko-český program pro děti od 3 do 6 let

Bilinguální program nabízíme každou středu v čase od 14.00 hod. do 16.30 hod., tedy 2× 45 minut. Je také možná účast na 1× 45 minut. Pro skupinku 3 a více dětí zajistíme vyzvednutí v okruhu 500 m a společný přesun do prostor EMBERA CENTER.

Extra aktivity pro děti od 2,5 do 10 let

Krom tradičních výukových programů připravujeme také páteční a sobotní akce, např. pyžamové party, vaření v angličtině, divadélka, animování, poznáváme svět, malý chemik, anglické tématické workshopy a příměstské tábory.

Upozorňujeme, že všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

Jak to u nás vypadá

EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
EMBERA Center
Menu